Контактна інформація:

+38 (044) 490-94-50

+38 (067) 406-86-96

+38 (099) 024-22-47

Україна, м. Київ

вул. Гната Хоткевича 10, кв. 4

Згорнути

Krupp 140 GMT-AT

Інші моделі
Krupp 140 GMT-AT
Технічні характеристики
Завантажити повну специфікацію
Вантажопідйомність, т
140
Довжина стріли, м
46,1
Довжина подовжувача, м
20
Максимальний виліт, м
44
Габаритні розміри для транспортування (ДхШхВ), м
17,39х3х3,95
Опорний контур, м
10х9
Переглянути інші моделі атокранів

Особливості та переваги автокрана в оренду вантажопідйомністю 140 тонн

Кран 140 тонн від німецького виробника «Krupp» є оптимальним варіантом для відмінної якості встановлення складних конструкцій, здійснення аварійно- відновлювальних та такелажних робіт.

Компонування підйомників від виробника «Krupp» відповідають новітнім нормам проектування вантажопідйомного обладнання. Прекрасні властивості автокранів із вантажопідйомністю 140 тонн гарантують оригінальні конструкторські та технологічні варіанти.

Автокран 140 тонн ви можете взяти в оренду або можете придбати на порталі нашої компанії. Позначте свої контактні дані у спеціальній формі, і наші співробітники зв'яжуться з вами.

Автокран 140 тонн від виробника «Krupp» є прикладом модернового рішення для реалій споживачів.

Переваги оренди автокрана «Krupp» 140 тонн

Оренда автокрана 140 тонн від компанії «Krupp» виправдана, оскільки ця техніка відрізняється наступними перевагами:

  1. Можна ефективно працювати при непідготовлених інфраструктурах;
  2. Має відмінні показники керованості;
  3. відповідає вимогам техрегламентів щодо безпеки руху;
  4. зазвичай застосовується у стислій умові без витрати експлуатаційних властивостей.

Варто замовити послуги автокрану 140 тонн в оренду від фірми - це гарантія доступних розцінок .

Оренда автокрана 140 тонн: основні властивості пересувного підйомника

У конструкції підйомників втілені найвідмінніші рішення, які виявилися звичайними для всієї категорії спецтехніки від виробника «Krupp». Найновіші надійні матеріали, що використовуються при виробництві кранів 140 тонн, та підвищена маневреність дають можливість рухатися йому міською дорогою та мостами без спеціального дозволу. Комфортна кабіна оператора має збільшену оглядовість.

За допомогою надійної стріли, яку можна висувати на десятки метрів, досягнуті найкращі висотні та вантажні характеристики подібної техніки. А нова система телескопування дає можливість на якісному рівні будівельні та такелажні роботи при невеликому нахилі стріли до горизонту.

У конструкції автокрана втілені найпередовіші рішення, що виявилися звичайними для серії спецтехніки від виробника «Krupp». Найновіші надійні матеріали, що використовуються під час виробництва автокрана 140 тонн, та підвищена маневреність дають можливість переміщатися йому міською місцевістю та мостами без спеціального дозволу. Комфортна кабіна оператора зі збільшеним оглядом.

За допомогою надійної стріли, яка зазвичай висувається до 46 м, змогли досягти найкращих вантажних і висотних характеристик подібної техніки. А найновіша система телескопування дає можливість на якісному рівні здійснювати будівельні та такелажні роботи навіть за невеликого нахилу стріли до горизонтального напрямку.

З підйомником від відомого німецького виробника «Krupp» Ви точно зможете проводити будь-які будівельні роботи дуже точно.

Замовити оренду

Наші спеціалісти розглянуть ваш запит
та зв'яжуться з вами найближчим часом