Контактна інформація:

+38 (044) 490-94-50

+38 (067) 406-86-96

+38 (099) 024-22-47

Україна, м. Київ

вул. Гната Хоткевича 10, кв. 4

Про нас

Компанія Прімекс-Ніка була заснована у 1999 році. Більше 10 років компанія "Прімекс-Ніка" є одним з лідерів українського ринку вантажопідйомної техніки. Основний напрямок діяльності компанії - оренда мобільних кранів вантажопідйомністю від 35 до 300 тонн кращих світових виробників: Liebherr, Grove, KRUPP, GOTTWALD.

З моменту заснування компанії і до сьогоднішнього дня - основним кредо для нас було і залишається надійність і якість.

Наші послуги

Компанія Прімекс-Ніка підбере необхідний кран, доставить його і виконає роботи. Виходячи з потреб замовника, ми надамо крани необхідної вантажопідйомності.

Завдяки наявності широкої номенклатури кранів зарубіжного виробництва, високопрофесійному персоналу і досвіду роботи з експлуатації будівельних машин, наша компанія здатна оперативно виконувати різні роботи, починаючи від найпростіших вантажно-розвантажувальних робіт і закінчуючи виконанням унікальних будівельно-монтажних робіт з одночасним використанням декількох кранів.

За 10 років на ринку наші крани підіймали все

Для нас не існує занадто складних задач, за допомогою наших кранів можливо виконати будь-які роботи!

Ми поважаємо ваш час і дбайливо ставимося до ваших витрат. Завдяки нашій допомозі, ви зможете підібрати кран, який буде точно відповідати виконуваним роботам по вильоту стріли і вантажопідйомності.

Замовник може оформити оренду крану на будь-який термін: один день, кілька місяців або навіть років. На довгострокові замовлення ми надаємо знижки.

Монтаж вітрогенератора автокраном Liebherr LTM 1300

Чому саме ми?

  • Ми – лідери на ринку послуг автокранами
  • Ми гарантуємо високу якість запропонованих послуг
  • У нас працюють найкращі спеціалісти
  • Вся наша техніка знаходиться у відмінному стані