Контактна інформація:

+38 (044) 490-94-50

+38 (067) 406-86-96

+38 (099) 024-22-47

Україна, м. Київ

вул. Гната Хоткевича 10, кв. 4

Згорнути

Grove GMK 5220

Інші моделі
Grove GMK 5220
Технічні характеристики
Завантажити повну специфікацію
Вантажопідйомність, т
220
Довжина стріли, м
68
Довжина подовжувача, м
37
Габаритні розміри для транспортування (ДхШхВ), м
15,5x3,00x3,95
Переглянути інші моделі атокранів


Оренда автокрана 220 тонн для складних робіт

На масштабних будівельних проектах, у галузі промисловості, габаритна спецтехніка стає незамінною та допомагає вирішити великий спектр завдань. Така послуга як кран 220 тонн оренда є однією із затребуваних у Києві. Машини такою вантажопідйомністю відрізняються універсальністю, не вимогливі до застосування, підходять для залучення на різних об'єктах у межах міста та області.

Технічні можливості крана 220 тонн

Завдяки високим технічним показникам, кран дек 220 Київ оренда найбільш маневрений. Техніка цієї категорії чудово працює з підйомом вантажів вагою до двохсот п'ятдесяти тонн, виліт стріли може становити до трьох метрів. У деяких модифікаціях встановлено сучасну електроніку, яка дозволяє контролювати цикли процесів: від розгортання стріли до підйому вантажу на об'єкт.
Серед основних особливостей автокранів можна виділити:

Великим плюсом є оснащення автокранів цієї лінійки спеціальним підйомним елементом. Таке обладнання забезпечує надійну роботу двох гачків. Для безпечної роботи в техніці передбачено обмежувач вантажопідйомності. Ще однією перевагою є багатоступінчаста коробка передач, що сприяє зниженню витрати пального, що забезпечує зручність управління. Оренда крана 220 тонн особливо потрібна для використання техніки в складних умовах.Плюси використання автокрану 220 тонн

Плюси оренди автокрана 220 тонн

Функціональні автокрани вантажопідйомністю 220 тонн спроектовані та пропонуються до використання у широкому спектрі будівельно-монтажних, підйомних та вантажних робіт на розосереджених об'єктах.
Переваги потужної техніки:

Вигідна оренда крана GMK 220 відкриває широкі можливості для власників великих промислових підприємств та забудовників. Демократична вартість послуги у поєднанні з гарною маневреністю, відмінними технічними особливостями, надійністю роботи – суттєво полегшує виконання величезного спектру завдань у будівельній та виробничій галузі.

Замовити оренду

Наші спеціалісти розглянуть ваш запит
та зв'яжуться з вами найближчим часом